Uspořádané akce

Jesenický cyklokros

Jesenický cyklokros je tradičním závodem cyklokrosového seriálu závodů FORCE – KOLÁRNA – Oderský pohár. Pořádáme jej pravidelně od roku 2016, vždy v říjnu. Závodní den se skládá ze čtyř startů – 1. nábor (děti 3-7 let); 2. žáci, žákyně, kadetky; 3. kadeti, junioři, juniorky a 4. muži, ženy. Výsledky letošního ročníku jsou k dispozici zde.

Třetí ročník (2018) jsme poprvé zařadili do seriálu Jesenického šneka.

Jesenický šnek

Jesenický šnek je seriál regionálních cyklistických závodů, kde každoročně pořádáme Vidnavské okruhy; Velkou cenu JVS Terezín a Kritérium Jeseník. Více zde.

Jesenický šneček

Jesenický šneček je seriál dětských závodů, které jsou pořádány na všech MTB závodech a na silničním závodě O Černého mnicha. Více zde.

Toi Toi Cup 2021 v Jeseníku

Závod s mezinárodní účastí těch nejlepších mládežnických cyklokrosařů byl v Jeseníku poprvé k vidění v neděli 10. října 2021, a to v areálu Zóny Za Podjezdem. Tento areál slouží Force Team Jeseník nejen jako místo, kde se konají tréninky cyklistických kroužků nebo dorosteneckých skupin, ale nově i jako prostor pro pořádání regionálních a národních závodů. Výsledky prvního ročníku jsou k dispozici zde.

 

Také jsme uspořádali Český pohár mládeže a žen 2018 a Mistrovství České republiky v silniční cyklistice mládeže a žen 2019.

 

Co se chystá v roce 2022? - Mistrovství České republiky mládeže v silniční cyklistice!

 
Nahoru