banner
   

Tréninkové skupiny

ROZPIS TRÉNINKŮ NA AKTUÁLNÍ MĚSÍC KE STAŽENÍ ZDE

Nové členy klubu vítáme celoročně. Tréninky probíhají i o letních prázdninách.

Zavolejte nebo napište na tel. 778 766 192 nebo na mail. brokes@gymjes.cz 

CYKLOKROUŽEK

Školka sportu

Každé dítě miluje pohyb a soutěžení. Jen je třeba při tom u něj být, věnovat se mu občas ho navést a ukázat, jak zvládat jednotlivé dovednosti. Za tímto účelem vznikla naše skupina pro děti od 5 do 8 let- Školka sportu. Kromě pohybové zábavy děti učíme základním technikám jízdy na kole tak, aby se uměli později v provozu pohybovat jistě a bezpečně. To dnes neumí ani někteří dospělí, proto nám dáva smysl s takhle malými dětmi pracovat. 

Cyklistická přípravka

Kdo se netěšil, až v 10-ti letech bude moci jezdit na kole po silnici sám bez doprovodu. A děti zvláště v okolí toho věku chtějí a potřebují závodit. Cyklistická přípravka dále rozvíjí dovednosti pro bezpečnější pohyb na kole a jízdy ve skupině. Tréninky stále probíhají v kombinaci s kolektivními a zimními sporty pro zdravý vývoj a ti vyrostlejší už začínají pokukovat ze sedla horského kola na to silniční.

"GYMPLÁCI"

ŽÁCI, KADETI, JUNIOŘI,...

Kde končí sranda a začíná legrace. Většina tréninku přes léto je na kole, přes zimu na běžkách a sjezdovkách. Naši závodníci se s přechodem ze základních škol na sportovní Gymnázium Jeseník stávají součástí sportovních tříd, které jim posyktují dokonalé skloubení nejkvalitnějšího možného studia s profesionálně zajištěným sportovním tréninkem. Mají tak ideální podmínky pro přípravu na nejvyšší soutěže v disciplínách silnice, MTB a cyklokros.

 

 

 

 
Nahoru
 

Komentáře