banner
   

Tréninkové skupiny

Nové členy klubu vítáme celoročně. Tréninky probíhají i o letních prázdninách.

Zavolejte nebo napište na tel. 778 766 192 nebo na mail. brokes@gymjes.cz 

CYKLOKROUŽEK

Školka sportu

Každé dítě miluje pohyb a soutěžení. Jen je třeba při tom u něj být, věnovat se mu občas ho navést a ukázat, jak zvládat jednotlivé dovednosti. Za tímto účelem vznikla naše skupina pro děti od 5 do 8 let- Školka sportu. Kromě pohybové zábavy děti učíme základním technikám jízdy na kole tak, aby se uměli později v provozu pohybovat jistě a bezpečně. To dnes neumí ani někteří dospělí, proto nám dáva smysl s takhle malými dětmi pracovat. 

Cyklistická přípravka

Kdo se netěšil, až v 10-ti letech bude moci jezdit na kole po silnici sám bez doprovodu. A děti zvláště v okolí toho věku chtějí a potřebují závodit. Cyklistická přípravka dále rozvíjí dovednosti pro bezpečnější pohyb na kole a jízdy ve skupině. Tréninky stále probíhají v kombinaci s kolektivními a zimními sporty pro zdravý vývoj a ti vyrostlejší už začínají pokukovat ze sedla horského kola na to silniční.

Rozpis tréninků cyklokroužku:

Škola sportu (mladší):

PONDĚLÍ- 17:00-18:00 Dopravní hřiště ZŠ Boženy Němcové.

ÚTERÝ- 17:00-18:00 Atletické hřiště gymnázia (trénink bez kol).

STŘEDA- 17:00 - JesTour.

ČTVRTEK- - 

PÁTEK- -

Cyklistická přípravka (starší)

PONDĚLÍ- 17:00- cca 18:15 - SRAZ u Dopravního hřiště ZŠ Boženy Němcové.

ÚTERÝ- 17:00- cca 18:15 - SRAZ u Atletického hřiště gymnázia (trénink na kolech).

STŘEDA- 17:00 - JesTour

ČTVRTEK- 17:00-18:00 Atletické hřiště gymnázia (trénink bez kol)

PÁTEK- -

 

"GYMPLÁCI"

ŽÁCI, KADETI, JUNIOŘI,...

Kde končí sranda a začíná legrace. Většina tréninku přes léto je na kole, přes zimu na běžkách a sjezdovkách. Naši závodníci se s přechodem ze základních škol na sportovní Gymnázium Jeseník stávají součástí sportovních tříd, které jim posyktují dokonalé skloubení nejkvalitnějšího možného studia s profesionálně zajištěným sportovním tréninkem. Mají tak ideální podmínky pro přípravu na nejvyšší soutěže v disciplínách silnice, MTB a cyklokros.

 

 

 

 
Nahoru
 

Komentáře