banner
     

Shrnutí posledních dní

Po krátké odmlce, kdy jsme konečně mírně vydechli, po novém oblečení, společném focení a podoných akcích vám přinášíme nové zprávy z týmu. V rámci nezávodního ATEX Posledního kilometru 2018 jsme, při ne zrovna příjmeném počasí, v malé skupince vyrazili na vyjížďku. Kluci z týmu si dali záležet na svých oblečcích a vyjížďku si řádně užili. Konečně se nezávodilo a mohlo se povídat i do kopce. Na více fotek z akce se můžete podívat na facebooku pořádané akce. Děkujeme tím i svému partnerovi ATEX, který pro nás vyrábí super oblečení, že takovou akci, která nemá v širokém okolí konkurenci, pořádá.

 

Další žhavou novinokou kterou pro vás máme je, že jsme mezi své stávající partnery přivítali jednoho nového. Firma s názvem Aloha project s.r.o. se zabývá projektováním ocelových konstrukcí a pochází z našeho regionu. Jsme rádi že se našel další fanda cyklistiky a ještě více jsme rádi, že zrovna té naší, našeho klubu FORCE team Jeseník pod hlavičkou spolku Cyklistiky Jeseník. Děkujeme a přejeme si navzájem plno najetých kilometrů.

 

Současně se naším novým partnerem stává i TOM servis, autoservis Tomáše Lužného. Servis provozuje autoservis a pneuservis v Jeseníku. Zajišťujeme kompletní opravy a servis motorových vozidel. Provádí výměny kapalin a olejů, diagnostika motoru, výměny a opravy pneumatik a mnoho dalšího. Také se specializuje na měření emisí. Přejeme taktéž spoustu společných kilometrů.

   ​

 

 
Nahoru