banner
     

Shrnutí akcí

Vše se rozjíždí... až se z toho může někomu zatočit hlava. Dnes ráno (12.5.!), sice v Jeseníku leží vrstva čerstvého sněhu, zároveň však už zítra začínají první závody. Šnek, Šneček, Jestour, Tritur, časovka, silniční závod a tak dále...Věřím, že zkušení závodníci mají jasně sestavený kalendář, který ladí společně s tréninkovým plánem. Náš klub je tu ale i pro ty, kteří s cyklistikou teprve začínájí. Proto bych Vám rád pomohl se v tom vyznat.

JesTour

Seriál závodů především pro děti a veřejnost. Startovat lze na jakémkoliv kole. Začínáme 13.5. Závody budou probíhat téměř každou středu od 17:00 do 18:00-18:30. Rozpis a výsledky zde na našem webu v menu - JesTour.

 

Tritur

Seriál podobného ražení jako JesTour, jen v úterky a ve Vrbně pod Pradědem. Z našeho klubu se to týká pouze dorosteneckých skupin.

Jesenický Šnek a Šneček

Seriál víkendových závodů s 25 letou tradicí. Má 3 odvětví. 

  1. Silnice
  2. MTB (horská kola)
  3. Šneček - závody pro ty nejmenší na odrážedlech až do 12ti let.

Sobota 16.5.2020- Vrbno pod Pradědem - 1.silniční závod (formou rozjížděk) a 1.Šneček. Odkaz na propozice: ŠNEČEK a SILNIČNÍ ZÁVOD

Neděle 17.5.2020- Velká Kraš - 2. silniční závod (formou individuální časovky). Odkaz na propozice: VELKÁ KRAŠ

Do tohoto závodu je vložen navíc závod mistrovství Olomouckého kraje mládeže. Účastní se ho pouze licencovaní závodníci a má specifičtější pravidla.

 

Věřím, že nyní se v tom již všichni vyznají. Pokud by si přece jen někdo nebyl jist, raději mi zavolejte a zeptejte se, než abyste místo závodění seděli doma :-)

Kontakty najdete rovněž na našem webu.

 

Rostislav Brokeš

předseda Force team Jeseník

 
Nahoru