FILIP ŘEHA POJEDE ZÁVOD MÍRU

Filip Řeha, odchovanec Force team Jeseník a jesenický rodák, se nominoval na největší cyklistický etapový závod jezdců do 23 let a zařadil se tak mezi domácí i světové cyklistické špičky.

Filipova kariéra strmě stoupá už od dob studií na jesenickém gymnáziu. Skvělé výkony předváděl nejen v našem cyklistickém týmu mládeže, kdy například v roce 2016 šestkrát po sobě ovládl Jesenického šneka v kategorii do patnácti let, ale i v závodech českého poháru nebo mistrovství ČR. Od roku 2020 jezdí s nejlepšími českými cyklisty v mužské elitní kategorii, nejprve v Pardus Tufo Prostějov a nyní v Elkov Kasper Czech Cycling Team Hradec Králové.

Účast v Závodu Míru je jedinečnou příležitostí pro jeho další rozvoj. Filip má nakročeno dostat se do nejlepších zahraničních profesionálních cyklistických stájí. Proto mu ve dnech od 2. do 5. června nezapomeňte fandit.

Děkujeme nejen partnerům, ale hlavně jesenickému gymnáziu za kvalitní studium a vstřícný přístup ke sportovcům, díky kterému můžeme vychovávat profesionální cyklisty.

Foto (zdroj): Jan Brychta / Elkov Kasper

 
Nahoru